KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14423243
nr 1442 3243
Oidentifierad konstnär. Signerad Holm, Räv & tupp. Olja på duk, 58x89, yttermått inklusive ram: 80x110 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:10:10
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr